top of page
Historie a současnost společnosti
AMZ Financial Group, s.r.o.

Profil společnosti

Společnost AMZ Financial Group, s.r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30.5.2001, vedeným MS v Praze oddíl C, vložka 83511, úplný výpis z obchodního rejstříku.

Společnost AMZ Financial Group, s.r.o. je členem Hospodářské komory ČR (osvědčení o členství společnosti AMZ Financial Group, s.r.o. ke stažení zde).

                                                                                

Hlavním zaměřením společnosti jsou investiční činnost a pronájmy nebytových prostor s cílem investovat do komerčního parku, získat je (nájmem, odkoupením) a dále upravené na komerční standard je pronajímat podnikatelským subjektům ke zřízení provozoven, případně je využít ke zřízení vlastních provozoven.

Dále společnost zajišťuje zaměstnanecké ubytování v Brandýse nad Labem ve vlastních ubytovacích zařízeních.

 

Předmět podnikání - výroba, služby a obchod neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Společnost je vlastníkem komerčního parku AMZ v Brandýse nad Labem na adrese Pražská 298, Brandýs nad Labem, PSČ 250 01. V tomto areálu jsou pronajímány firmám komerční prostory pro podnikatelskou činnost. V souvislosti s tím jsou poskytovány firmám související služby. Součástí areálu jsou i ubytovny, ve kterých je poskytováno především zaměstnanecké ubytování. Další služby jsou podnikatelům zajišťovány v Business centru AMZ, kde jsou k pronájmu kancelářské prostory. Je zde i kancelář Krajské hospodářské komory Střední Čechy, která zajišťuje komplexní služby pro podnikatele, včetně služeb CZECH POINT.

 

Společnost AMZ Financial Group, s.r.o. realizovala projekty v rámci programů úspor energií.

Naše moto: „AMZ – služby pro podnikatele od A do Z.“

logo-big-vektor.png
bottom of page